Kontakt medarbetare

Archuspersonen är en orädd utforskare

Innovativ. Utåtriktad. Nytänkande och idéstark. Så beskrivs Archuspersonen. Vi söker och utforskar nya lösningar för att ta projekt vidare. Med örat mot marken anpassar vi oss snabbt till varje projekts unika behov. Detta gör förändringar till förbättringar och idéer till färdiga resultat. Stigarna vi skapar blir snart till vägar som fler kan följa.

Anki Viläng

Projektledare
072–927 29 40
anki.vilang@archus.se

Porträttbild av Cecilia Corell, projektledare på Archus
Cecilia Corell

Projektledare
072–252 28 40
cecilia.corell@archus.se

Porträttbild av Daniel Marjamaa, projektledare på Archus
Daniel Marjamaa

Projektledare
072–856 22 06
daniel.marjamaa@archus.se

Daniel Nilsson

Projekt- och byggledare
070-740 27 20
daniel.nilsson@archus.se

Elin Eriksson

Projektledare
073-318 47 12
elin.eriksson@archus.se

Evelina Söderman

Projektledare
073-082 87 06
evelina.soderman@archus.se

Porträttbild av Fanny Forssell, projektledare på Archus
Fanny Forssell

Projektledare
070–726 93 01
fanny.forssell@archus.se

Porträttbild av Henrik Belin, affärsutvecklare på Archus
Henrik Belin

Affärsutvecklare
070–554 56 02
henrik.belin@archus.se

Henrik Lago

Projektledare
073-051 06 64
henrik.lago@archus.se

Horst Petri

Projektutvecklare
070-370 60 68
horst.petri@archus.se

Kristofer Strååth

Projektledare
072-856 21 74
kristofer.straath@archus.se

Kristoffer Norin

Projektledare
070-390 04 07
kristoffer.norin@archus.se

Peter Efverström

Affärsutvecklare / Projektgenomförande
070-10 89 317
peter.efverstrom@archus.se

Peter Rydfjord

Projektledare
072-856 04 33
peter.rydfjord@archus.se

Ted Mattsson
Ted Mattsson

VD Archus Partner
072-388 19 25
ted.mattsson@archus.se