Kontakt medarbetare

Archuspersonen är en orädd utforskare

Innovativ. Utåtriktad. Nytänkande och idéstark. Så beskrivs Archuspersonen. Vi söker och utforskar nya lösningar för att ta projekt vidare. Med örat mot marken anpassar vi oss snabbt till varje projekts unika behov. Detta gör förändringar till förbättringar och idéer till färdiga resultat. Stigarna vi skapar blir snart till vägar som fler kan följa.

Porträttbild av Anders Rastin, projektutvecklare på Archus
Anders Rastin

Projektutvecklare
072–856 22 13
anders.rastin@archus.se

Anna Bjälemar

Biträdande affärsutvecklare
070-271 20 60
anna.bjalemar@archus.se

Christofer Sköld

Affärsutvecklare / Projektcontroller
072-216 27 83
christofer.skold@archus.se

Porträttbild av Daniel Steding, biträdande affärsutvecklare på Archus
Daniel Steding

Biträdande affärsutvecklare
070–683 35 80
daniel.steding@archus.se

Felix Nässelkvist

Biträdande affärsutvecklare
076-426 73 18
felix.nasselkvist@archus.se

Frederick Cederborg

Senior affärsutvecklare
070-583 21 31
frederick.cederborg@archus.se

Ida Sahlström

Biträdande affärsutvecklare
073-544 90 11
ida.sahlstrom@archus.se

Porträttbild av Johnnie Pettersson, VD för Archus AB och senior advisor
Johnnie Pettersson

Grundare / Affärsutvecklare / Arkitekt
070–371 29 71
johnnie.pettersson@archus.se

Porträttbild av Jörgen Modig, affärsutvecklare på Archus
Jörgen Modig

Affärsutvecklare
070–252 11 85
jorgen.modig@archus.se

Ett montage av Archus medarbetare
Linda Högbacka

Biträdande affärsutvecklare
073-679 07 57
linda.hogbacka@archus.se

Porträttbild av Martin Stenlund, biträdande affärsutvecklare på Archus
Martin Stenlund

Biträdande affärsutvecklare
070-999 46 70
martin.stenlund@archus.se

Michael Larsson

VD Archus Development
073–685 10 00
michael.larsson@archus.se

Porträttbild av Salman Salman, affärsutvecklare på Archus
Salman Salman

Affärsutvecklare / Arkitekt
070–720 40 35
salman.salman@archus.se

Sarah Paskota

Affärsutvecklare
076–104 16 69
sarah.paskota@archus.se

Viktor Ståhl

Projektledare stadsutveckling
073-051 06 35
viktor.stahl@archus.se

Porträttbild av Åsa Blomsterhage, projektutvecklare på Archus
Åsa Blomsterhage

Projektutvecklare
070–755 66 65
asa.blomsterhage@archus.se

Åsa Svedjetun

Affärsutvecklare
070–342 22 55
asa.svedjetun@archus.se