Träffa oss i Almedalen

Under Almedalsveckan, v 27, är vi ett helt gäng från Archus som finns på plats. Vi hoppas på en givande vecka med många möten, mycket mingel och spännande diskussioner med kollegor, kunder och vänner. Finns du också på plats i Visby – kontakta oss gärna!

Michael Larsson, 073-685 10 00, michael.larsson@archusdevelopment.se
Åsa Svedjetun, 070-342 22 55, asa.svedjetun@archusdevelopment.se
Sarah Paskota, 076-104 16 69, sarah.paskota@archusdevelopment.se

Johnnie Pettersson, 070-371 29 71, johnnie.pettersson@archus.se
Erik Bruhn, 076-525 75 17, erik.bruhn@archus.se
Maria Lagergren, 076-525 75 56, maria.lagergren@archus.se
Pål Norén, 076-525 75 29, pal.noren@archus.se

Patrik Mellgren, 072-856 22 00, patrik.mellgren@archuspartner.se

DELA
Share